بیوگرافی شیرین موسوی

1400-11-11
شیرین موسوی

بیوگرافی شیرین موسوی


شیرین معتقده حس خوبی که ورزش و تمرین بهش میده وصف نشدنیه. در حالیکه ممکنه خیلیا تو مدرسه از ورزش فراری باشن، مربی ورزش دوران راهنمایی و دبیرستان شیرین تونستن ذوق ورزش کردن رو در اون بیدار کنن و بهش انرژی بدن که ورزش رو با علاقه و حرفه‌ای دنبال کنه. اون دوست داره این حس و خاطره خوب از مربی رو برای بچه ها هم به جا بذاره و طوری باشه که اونها هم با حس نشاط و علاقه در کلاس‌هاش شرکت کنن. 
برای شیرین ورزش از 6 سالگی با اسکیت شروع شده. اما بعد از دانشگاه بود که کم کم به سمت ورزش کاراته و مربیگری روی آورد. در حالیکه رشته تحصیلی خودش معماری بوده اما عشق و علاقه ای که به بچه‌ها داشته اون و به سمت مربیگری کودکان کشونده و باعث شده هرروز با انرژی خاصی برای حضور کنار اونها آماده بشه. از اونجایی که در کودکی خودش مربی شنایی داشته که موجب شده نتونه تا مدتها به سمت ورزش شنا بره، اون دوست داره با مربیگری خودش این کاستی رو از بین ببره و باعث علاقه مندی هر چه بیشتری بچه ها به ورزش بشه. 
شیرین میگه: یادمون باشه بچه هایی شادن که پدر و مادرشون شاد هستن این شادی و حال خوب رو با ورزش به خونمون بیاریم تا هم جسمی سالم و هم روحی سالم داشته باشیم. 

بیوگرافی کیان کشفی راد

ارتباط با باشگاه

از طریق این فرم می توانید با ما در ارتباط باشید.فقط کافی است اسم، آدرس ایمیل و متن پیام خود را برای ما ارسال کنید.ما خیلی زود با شما ارتباط برقرار می کنیم.

  • 1742 030 0938
  • kiyanrad021@gmail.com

طراحی با © تگباز